SUBOTA:21.03.2015. u 11:30 sati(SRC V.Gorica)

IGRALIŠTE:SRC Vel.Gorica    SUDAC:Danijel Rožić(Velika Gorica)    GLEDATELJA:50

STRIJELCI:0:1-F.Bišćan(59),0:2-A.Babojelić(65)

HNK GORICA II:D.P.Buđak,R.Krpan,Ž.Babić,M.Preradović,M.Ivančić(kap.),K.Ivček,M.Memić
(od 58. A.Valentinčić),A.Čosić,P.Nezirović(od 52. M.Jandriš),A.Bakula,D.Č.Bobesić
KLUPA:D.Kujundžić,L.Pavleka,D.Srbelj,J.A.Valentinčić...TRENER:T.Škrinjarić

NK SAMOBOR:V.Bišćan,S.Burić,M.Babojelić,A.Crepulja,J.Kleščić,H.Strupar(kap.),M.Sokolović,
(od 51. L.Rajnoha),P.Horvat(od 68. T.Jurić),A.Babojelić,F.Bišćan(od 51. I.Naglić),L.Puškarić,
KLUPA: T.Jurić,L.Rajnoha,I.Naglić,N.Geušić....................................TRENER:D.Dragozet

Gosti iskoristili ponuđeno....To je jedna od onih utakmica kada ste uglavnom cijelu utakmicu bolji,a na kraju izgubite zasluženo,jer gosti su prvu pravu priliku stvorili u 59 min. i istu iskoristili,a drugi gol su postigli uz puno sreće(vjetar).Također su naši igrači mogli puno bolje reagirati i kod prvog gola.Mi smo imali jalovu inicijativu,neke poluprilike,a najbolju priliku smo imali krajem prvog poluvremena kada Memićev udarac glavom vratar gostiju odbija u gredu.

U 16.kolu/NEDJELJA/29.03./ u 11:30 h gostujemo kod odlične momčadi Dugog Sela ...

15.KOLOSATI-REZULTAT1.ŽNL
 RB    DATUM       DOMAĆIN          MLAĐI STARIJI           GOST           STATUS

14.KOLO:PRVENSTVENA UTAKMICA
SUBOTA:14.03.2015. u 14:30 sati(SRC V.Gorica)

HNK Gorica II-NK Zelina
4:0(1:0)

IGRALIŠTE:SRC Vel.Gorica    SUDAC:Petar Jerbić(Velika Mlaka)    GLEDATELJA:40

STRIJELCI:1:0-M.Preradović(26),2:0-M.Preradović(38),3:0-M.Preradović(46),4:0-M.Preradović(50)

HNK GORICA II:D.Kujundžić,R.Krpan,Ž.Babić,M.Preradović(od 57. J.Javiljak),L.Kovačić(od 61. D.Srbelj),K.Ivček(od 61. L.Pavleka),M.Memić(od 48. I.Klafurić),A.Čosić,P.Nezirović(od 48. K.Cerovski),A.Bakula(kap.),D.Č.Bobesić
KLUPA:D.P.Buđak,L.Pavleka,I.Klafurić,K.Cerovski,D.Srbelj,J.JaviljakTRENER:T.Škrinjarić

NK ZELINA:N.Posavec,D.Šumak,K.Gegač,M.Škrlec(kap.),P.Papak,D.Banovac,K.Sedlar,K.Kelić,
T.Rinkovec,F.Majcug,L.Žigrović
KLUPA: nema...............................................TRENER:A.Jularić

Odličnom igrom do prve pobjede u nastavku sezone...Iako smo dugo lomili otpor gostiju,pobjeda nije dolazila u pitanje.Obzirom da i nismo imali cijelu zimu uvjete za trening(samo dvorana),svi su igrači odlično odigrali i uz raspoloženoga Preradovića sa četiri postignuta gola došli smo do zasluženo visoke pobjede.
U sljedećem 15.kolu/subota/ u 11:30 h dočekujemo Samobor.

KOLO:14  DATUM: