SUBOTA:26.09.2015. u 11:15 sati(SRC V.Gorica)

HNK Gorica-GNK Dinamo II
1:1(0:1)

Igralište:SRC Velika Gorica           Delegat: Mario Brlek(V.Gorica)     Gledatelja:80

Sudac: Tihomir Čunčić(V.Gorica)     Pomoćni: Drago Kos(Mraclin) i Josip Vitez(Zagreb)

Strijelci: 0:1-I.Vidovića(7),1:1- M.Preradović(39)

Opomenuti igrači:.HNK Gorica:M.Preradović(47) i A.Bakula(65),GNK Dinamo:T.Agić(46)

HNK Gorica:  D.Kujundžić(od 36. I.Marković), K.Ivček, D.Č. Bobesić,Ž.Babić,M.Preradović,
M.Jandriš(od 36. I.Kaurin), A.Bakula(kap.), A.Ćosić (od 48. M.Zeko), R.Krpan, P.Nezirović (od
55. I.Klafurić), L. Dokić
KLUPA: - Marković,Kaurin,Javiljak,Kovačić,Klafurić,Cerovski,Zeko.....TRENER:Nenad Šunić

GNK DINAMO II:P.Herček,M.Mamić(od 65. F.Marušić),T.Agić,K.Miljanić(od 36. M.Brkić),
F.Tomek,I.Vidović(kap.),T.Palić(od 58. J.Jurčec),F.Borovac(od 54. V.Heteši),A.Kozina,D.Šuart
(od 36. M.Kušec),I.Knežić
KLUPA: Vukčević,Heteši,Jurčec,Kušec,Marušić,Brkić,Brodarić.........TRENER:Zoran Joksović

Danas su dečki dali sve od sebe i pokazali da mogu odigrati dobro protiv jakog protivnika.Prvih desetak minuta smo možda igrali pod dojmom da igramo protiv Dinama što su gosti iskoristili i već u 7. minuti postigli gol za 0:1,ali ostatak utakmice je protekao u ravnopravnoj igri,gdje više nismo dozvolili gostima da olako dolaze pred naš gol,dok smo sa druge strane iskoristili jednu od naših dobrih akcija kada je Preradović postigao gol za 1:1 u 39. minuti.
I dalje imamo zgusnuti raspored tako da srijedu 30.09. u 17:15 sati kod kuće igramo zaostalu utakmicu 1.kola protiv HNK Segeste,a već u subotu 03.10. u 11:15 sati igramo utakmicu 7.kola protiv HAŠK-a u gostima.

6.KOLOSATI1.NL-SREDIŠTE ZAGREB
 RB     DATUM            DOMAĆIN                 MLAĐI     STARIJI                GOST                   STATUS