SUBOTA:19.09.2015. u 10:15 sati(SRC V.Gorica)

HNK Gorica-NK Naftaš Ivanić
2:1(1:1)

Igralište:SRC Velika Gorica           Delegat: Robert Bojić(Ščitarjevo)     Gledatelja:70

Sudac: Tino Krečak( V.Gorica) Pomoćni: Nikola Šimunović(Odra) i Dario Mužar(V. Gorica)

Strijelci: 1:0-A.Bakula(24),1:1- D.Čuni(25), 2:1- A.Bakula(41)

Opomenuti igrači:.D.Čuni(Naftaš-34 min.),L.Kovačić(Gorica-70 min.)

HNK Gorica:  David Petar Buđak, Karlo Ivček, Dino Čubrilo Bobesić, Jurica Žirović (Babić od 39.min), Mijo Jandriš, Antonio Bakula(kap.), Antonio Ćosić (Kovačić od 60.min), Roko Krpan, Patrik Nezirović (Kaurin od 45.min), Leon Dokić (Cerovski od 55.min), Marko Zeko (Memić od 51.min)

KLUPA: -  Dominik Kujundžić, Luka Kovačić, Željko Babić, Ivan Kaurin, Miron Memić, Karlo Cerovski, Robert Valentinčić....................................................... TRENER:Nenad Šunić

NK NAFTAŠ:Dujmović,Šimunović(Božić od 51.min),Šafran(Baković od 64.min),Starčić,Bogati,
Opačak,Čuni(kap.),Jelić(Majsec od 53.min),Šimunović(Treppo od 60.min),Ramadani,Rogulja
(Tomas od 66.min)
KLUPA:Božić,Tomas,Majsec,Treppo,Baković.................TRENER:Zetica Čedomir

Puno bolja utakmica nego prošlo kolo protiv Španskog i potpuno zaslužena pobjeda koja je mogla i trebala biti uvjerljivija.U prvom poluvremenu imali smo blagu inicijativu a golovi su postignuti iz slobodnih udaraca,a posebno lijep je bio zgoditak našeg Bakule koji je i cijelu utakmicu bio nerješiva enigma za goste.U drugom poluvremenu smo imali dvije stative,jednu gredu i 4-5 izrazitih prilika za gol,a kako ih nismo iskoristili bojali smo one stare nogometne ako ne zabiješ,primiš,ali ovaj puta se to nije dogodilo odnosno naša obrana na čelu sa Bobesićem,a i cijela momčad bili su odlični.
Utakmica 6. kola protiv Dinama na rasporedu je u subotu 26.09. u 10:00 sati dok je već u četvrtak 24.09. u 17:00 sati na rasporedu utakmica polufinala Kupa NSZŽ, u gostima protiv Samobora.

5.KOLOSATI1.NL-SREDIŠTE ZAGREB
 RB     DATUM            DOMAĆIN                 MLAĐI     STARIJI                GOST                   STATUS