SRIJEDA:02.09.2015. u 17:15 sati(SRC Lučko)

NK Lučko-HNK Gorica
0:1(0:0)

Igralište:Lučko                             Gledatelja:50                 Delegat:Igor Banek(Novaki)

Sudac:.Mladen Komesar(Zagreb)           Pomoćni:Dražen Mandir i Tvrtko Jureša(svi Zagreb)

Strijelci:0:1-A.Bakula(60)                                            Žuti kartoni i isključenja:NEMA

NK LUČKO:Graciš,Garašić,Kenda,Bošnjak,Đuranović,Anđelić(kap.),Nikolić,Jurišić(od 64. Pranjić),Jovanović(od 36. Petković),Musa(od 57. Miholjek),Bišćan
KLUPA:Fudurić,Petković,Vidović,Marić,Pranjić,Miholjek.......TRENER:Ivan Mihaljević

HNK GORICA:I.Marković(od 36. D.Kujundžić),D.Č.Bobesić,Ž.Babić(od 46. J.Žirović),
M.Preradović(od 59. K.Cerovski),M.Zeko(od 36. M.Jandriš),A.Bakula(kap.),M.Memić(od 50. A.Čosić),R.Krpan,P.Nezirović,L.Dokić,K.Ivček
KLUPA:D.Kujundžić,M.Jandriš,J.Žirović,L.Kovačić,K.Cerovski,A.Čosić,I.Klafurić
TRENER:Perica Vidak

(U novu sezonu krenuli sa pobjedom u Lučkom.......uskoro slike i komentar.....................)
Nakon prijateljskih utakmica nastavili smo sa dobrom igrom i u prvoj prvenstvenoj utakmici,a u prvom poluvremenu naš vratar Marković je bio potpuno besposlen,dok mi nismo znali iskoristiti našu inicijativu i posjed lopte.Imali smo nekoliko dobrih prilika.a izdvojio bi gredu Preradovića iz slobodnog udarca sa 18 metara u 20 minuti i njegov udarac u 30 minuti sa 20-tak metara koji domaći vratar odlično brani i odličnu priliku Zeke u 31 minuti kada se sam izborio za loptu u domaćem šesnaestercu,ali sa 7-8 metara loptu šalje pokraj gola.Bilo je tu još nekih poluprilika gdje smo mogli i bolje reagirati.U drugom poluvremenu se situacija okrenula i domaćin je opasniji,te stvara dvije odlične šanse u 40 minuti,nakon naše greške igrač Lučkog izlazi sam na Kujundžića,ali šutira daleko iznad gola,a zatim u 45 minuti pogađaju sa 18 metara gredu.U 51 minuti imaju neizravan slobodan udarac sa 35-40 metara,a lopta ubačena u naš šesnaesterac završava u golu koji je opravdano poništen jer nitko istu nije od domaćih i naših igrača prethodno dodirnuo.Poslije toga smo se trgnuli i bila je to borba na sredini terena,a naša upornost se isplatila kada naš igrač šalje jednu dubinsku loptu prema Neziroviću koji istrčava do kraja iako je bilo vidljivo da je domaći igrač bliže istoj,uspijeva blokirati istoga da izbije loptu,a odbijena lopta na 25 metara od gola dolazi do Bakule koji je odlično pratio akciju i bio neuhvatljiv za domaće braniče i sa 12-13 metara trese domaću mrežu.Na kraju potpuno zaslužena pobjeda jer smo ipak veći dio utakmice bili bolji.Ovom prilikom bi htio i pohvaliti Dokić Leona koji nam je pristupio ove sezone i koji se pokazao kao pravo pojačanje.(mišljenje svih roditelja),ali zaslužuju svi igrači čestitke na dobroj igri zajedno sa trenerom.

3.kolo koje smo trebali igrati 05.09.(subota) kod kuće protiv Moslavine na zamolbu gostiju igramo 08.09.(utorak) u 18:15 sati.

2.KOLOSATI1.NL-SREDIŠTE ZAGREB
 RB     DATUM            DOMAĆIN                 MLAĐI     STARIJI                GOST                   STATUS