05 rujna 2016

NK PRIGORJE(Ž) - HNK GORICA II  3:7(2:5)
( 4.KOLO:24.09.2016. u 13:30 sati )
Strijelci: - 0:1 Preradović u 3.min, 1:1 Frljak u 6.min, 1:2 Klafurić u 15.min, 1:3 Memić u 18.min, 2:3 Smiljanić u 30.min, 2:4 Preradović u 32.min, 2:5 Preradović u 34.min, 2:6 Memić u 51.min, 3:6 Frljak u 68.min, 3:7 Ćosić u 73.min

HNK Gorica II: - Patrick Crnolatec (Kujundžić od 60.min), Karlo Ivček, Karlo levar, Marko Zeko, Zvonimir Čizmadija, Jan Javiljak (Maloku od 31.min), Marko Preradović, Antonio Ćosić, Ivan Klafurić (Valentinčić od 54.min), Ivan Kaurin (Pavleka od 58.min), Miron Memić 
Pričuvni igrači: - Dominik Kujundžić, Albert Valentinčić, Luka Pavleka, Drilon Maloku
KADETI II - 4.KOLO: 3.NL SREDIŠTE ZAGREB
Vvrijeme odigravanjaDomaći teamRezultatGostujući teamStatus
24.09.2016. - 13:30Inter Zaprešić   5 : 0     StupnikGotova
24.09.2016. - 13:30Prigorje   3 : 7     HNK Gorica IIGotova
25.09.2016. - 10:00Vrbovec   1 : 2     ConcordiaGotova
25.09.2016. - 10:00ZET   5 : 2     Šparta ElektraGotova
25.09.2016. - 13:30Mladost Petrinja   0 : 2     S. KraljevecGotova
25.09.2016. - 13:30Maksimir   0 : 11     PrečkoGotova

Pozicija
KLUB
OdigranoPobjedeNeriješenoPoraziGolovi +Golovi -Gol razlikaBodovi
  1.     Inter Zaprešić II5410212+1913
  2.     Prečko4400211+2012
  3.     HNK Gorica II4310225+1710
  4.     Ses.Kraljevec5311118+310
  5.     Concordia4301106+49
  6.     Stupnik4112138+54
  7.     ZET4112913-44
  8.     Mladost Petrinja310259-43
  9.     Vrbovec4103416-123
10.     Prigorje(Ž) 4013312-91
11.     Šparta Elektra4004216-140
12.     Maksimir3003025-150
KADETI II - 1.KOLO: 3.NL SREDIŠTE ZAGREB  
Vrijeme odigravanja
Domaći klub
Rezultat
Gostujući klub

03.09.2016. - 14:00Maksimir   odgoda     Mladost PetrinjaNije još počela
03.09.2016. - 14:00Inter Zaprešić   4 : 0     Prigorje
Gotova
04.09.2016. - 09:30Prečko   5 : 1     ZET
Gotova
04.09.2016. - 14:00HNK Gorica II   5 : 0     S. Kraljevec
Gotova
04.09.2016. - 14:00Concordia   3 : 0     Šparta Elektra
Gotova
04.09.2016. - 14:00Stupnik   2 : 3     Vrbovec
Gotova

KADETI II - 2.KOLO: 3.NL SREDIŠTE ZAGREB
Vrijeme odigravanja
Domaći klub
Rezultat
Gostujući klub

31.08.2016. - 14:00Vrbovec   0 : 4
     Prečko
Gotova
11.09.2016. - 14:00Maksimir   0 : 3
     Inter Zaprešić
Gotova
11.09.2016. - 14:00S. Kraljevec   4 : 1
     Concordia
Nije još počela
11.09.2016. - 14:00Prigorje   0 : 0
     Stupnik
Gotova
11.09.2016. - 14:00Mladost Petrinja   5 : 0
     Šparta Elektra
Gotova
11.09.2016. - 10:00ZET   2 : 2
     HNK Gorica II
Gotova
KADETI II - 3.KOLO: 3.NL SREDIŠTE ZAGREB
Vrijeme odigravanja
Domaći klub
Rezultat
Gostujući klub

18.09.2016. - 14:00Inter Zaprešić   7 : 0
     Mladost Petrinja
Gotova
18.09.2016. - 14:00Stupnik   11 : 0
     Maksimir
Gotova
18.09.2016. - 14:00Prečko   1 : 0
     Prigorje Ž.
Gotova
18.09.2016. - 14:00HNK Gorica II   8 : 0
     Vrbovec
Gotova
18.09.2016. - 14:00Concordia   4 : 1
     ZET
Gotova
18.09.2016. - 14:00Šparta Elektra   0 : 3
     Ses.Kraljevec                  
Gotova

RASPORED UTAKMICA:
TREĆA NL SREDIŠTE ZA KADETE – JESEN
2016.


3. kolo
4. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
18.09.2016 15:30Inter - Mladost25.09.2016 15:00Mladost - Sesvetski Kraljevec
18.09.2016 15:30Stupnik - Maksimir25.09.2016 15:00ZET - Šparta-Elektra
18.09.2016 15:30Prečko - Prigorje Ž25.09.2016 15:00Vrbovec - Concordia
18.09.2016 15:30HNK Gorica - Vrbovec25.09.2016 15:00Prigorje Ž - HNK Gorica
18.09.2016 15:30Concordia - ZET25.09.2016 15:00Maksimir - Prečko
18.09.2016 15:30Šparta-Elektra - Ses.i Kraljevec25.09.2016 15:00Inter - Stupnik
5. kolo
6. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
02.10.2016 15:00Stupnik - Mladost09.10.2016 15:00Mladost - ZET
02.10.2016 15:00Prečko - Inter09.10.2016 15:00Vrbovec - Sesvetski Kraljevec
02.10.2016 15:00HNK Gorica - Maksimir09.10.2016 15:00Prigorje Ž - Šparta-Elektra
02.10.2016 15:00Concordia - Prigorje Ž09.10.2016 15:00Maksimir - Concordia
02.10.2016 15:00Šparta-Elektra - Vrbovec09.10.2016 15:00Inter - HNK Gorica
02.10.2016 15:00Sesvetski Kraljevec - ZET09.10.2016 15:00Stupnik - Prečko
7. kolo
8. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
16.10.2016 14:30Prečko - Mladost23.10.2016 14:30Mladost - Vrbovec
16.10.2016 14:30HNK Gorica - Stupnik23.10.2016 14:30Prigorje Ž - ZET
16.10.2016 14:30Concordia - Inter23.10.2016 14:30Maksimir - Sesvetski Kraljevec
16.10.2016 14:30Šparta-Elektra - Maksimir23.10.2016 14:30Inter - Šparta-Elektra
16.10.2016 14:30Sesvetski Kraljevec - Prigorje Ž23.10.2016 14:30Stupnik - Concordia
16.10.2016 14:30ZET - Vrbovec23.10.2016 14:30Prečko - HNK Gorica
9. kolo
10. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
30.10.2016 14:00HNK Gorica - Mladost06.11.2016 14:00Mladost - Prigorje Ž
30.10.2016 14:00Concordia - Prečko06.11.2016 14:00Maksimir - Vrbovec
30.10.2016 14:00Šparta-Elektra - Stupnik06.11.2016 14:00Inter - ZET
31.08.2016 18:00Sesvetski Kraljevec - Inter2:206.11.2016 14:00Stupnik - Sesvetski Kraljevec
30.10.2016 14:00ZET - Maksimir06.11.2016 14:00Prečko - Šparta-Elektra
30.10.2016 14:00Vrbovec - Prigorje Ž06.11.2016 14:00HNK Gorica - Concordia
11. kolo
12. kolo
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
Datum/vrijeme
Klubovi
Rezultat
13.11.2016 14:00Concordia - Mladost
13.11.2016 14:00Šparta-Elektra - HNK Gorica
13.11.2016 14:00Sesvetski Kraljevec - Prečko
13.11.2016 14:00ZET - Stupnik
13.11.2016 14:00Vrbovec - Inter
13.11.2016 14:00Prigorje Ž - Maksimir
HNK GORICA II - NK SESVETSKI KRALJEVEC  5:0 
(2:0)
( 1.KOLO:04.09.2016. u 14:00 sati )
STRIJELCI: - 1:0 Preradović u 20.min, 2:0 Nezirović u 25.min, 3:0 Preradović u 48.min, 4:0 Nezirović u 62.min, 5:0 Preradović u 73.min

HNK GORICA II: - Patrick Crnolatec, Roko Krpan (Levar od 62.min), Leo Đuđić (Čizmadija od 62.min), Lovro Matijević, Marko Preradović, Antonio Ćosić, Miron Memić (Klafurić od 55.min), Ivan Kaurin, Patrik Nezirović, Jan Javiljak (Kovačić od 55.min), Karlo Ivček (Babić od 62.min)

PRIČUVNI IGRAČI: -  Dominik Kujundžić, Mijo Jandriš, Ivan Klafurić, Karlo Levar, Zvonimir Čizmadija, Luka Kovačić, Željko Babić..........TRENER: -Marko Biljan


NK ZET - HNK GORICA II  2:2 (1:1)
( 2.KOLO:11.09.2016. u 10:00 sati )

STRIJELCI: - 1:0 Pavić(4`),1:1 Preradović(8`),2:1 Markota(67`),2:2 Preradović(71`)


HNK GORICA II: - Dominik Kujundžić, Roko Krpan , Leo Đuđić (Čizmadija od 56.min), Lovro Matijević(Babić od 45.min), Marko Preradović, Antonio Ćosić(Kovačić od 67. min), Miron Memić , Ivan Kaurin, Patrik Nezirović(Levar od 56. min), Mijo Jandriš (Javiljak od 45. min), Karlo Ivček 

PRIČUVNI IGRAČI: -  Patrick Crnolatec, Jan Javiljak, Marko Zeko, Karlo Levar, Zvonimir Čizmadija, Luka Kovačić, Željko Babić, Zvonimir Čizmadija..........TRENER: -Marko Biljan

CRVENI KARTON: -NK ZET-Markota u 69 min(namjerno udaranje igrača bez lopte)


 HNK GORICA II-GNK DINAMO  1:1 (0:1)
( PRIJATELJSKA UTAKMICA )

STRIJELCI: - 0:1 Dinamo(31`),1:1 Preradović(79`)

HNK GORICA II: - Patrick Crnolatec, Karlo Levar,Željko Babić,Lovro Matijević, Marko Preradović, Antonio Ćosić, Miron Memić,Ivan Kaurin,Mijo Jandriš, Karlo Ivček,Ivan Klafurić 

JOŠ SU IGRALI: -Dominik Kujundžić, Albert Valentinčić, Marko Zeko,Zvonimir Čizmadija, Jan Javiljak..........TRENER: -Marko Biljan

HNK GORICA II-NK VRBOVEC  8:0 (4:0)
( 3.KOLO:18.09.2016. u 14:00 sati )

STRIJELCI: - 1:0 Memić(1`),2:0 Krpan(4`),3:0 Preradović(5`),4:0 Čosić(23`),5:0 Čizmadija(56`),6:0 Preradović(57`),7:0 Klafurić(70`),8:0 Klafurić(72`)

HNK GORICA II: - Patrick Crnolatec( Kujundžić od 61.min.), Roko Krpan(Levar od 50. min.) , Željko Babić (Zeko od 50.min), Lovro Matijević, Marko Preradović, Antonio Ćosić, Miron Memić(Klafurić od 59.min.) , Patrik Nezirović(Valentinčić od 59. min), Mijo Jandriš ,Jan Javiljak(Čizmadija od 50.min.), Karlo Ivček(Đuđić od 59. min.) 

PRIČUVNI IGRAČI: -  Dominik Kujundžić, Albert Valentinčić, Marko Zeko, Karlo Levar, Zvonimir Čizmadija, Ivan Klafurić, Zvonimir Čizmadija,Leo Đuđić..........TRENER: -Marko Biljan

09 lipnja 2016

Sezona je završila i ovim putem pozdravljam sve koji su pratili ovaj blog i dojavljivali rezultate.Čestitke pionirima NK HAŠK 1903 i mlađim pionirima GNK Dinamo koji su sezonu 2015/16
završili potpuno zasluženo kao PRVACI.

Iz 1.NL Središte Zagreb ispada NK Dugo Selo,a poznat je prvi klub koji se kroz kvalifikacije plasirao u navedenu ligu,a to je NK PONIKVE .Drugi par je NK Frankopan-NK Vrbovec.( Karlovac-Ponikve : MP 0:4, SP 0:2,Frankopan-Vrbovec : MP 17:00,SP 18:30).
Liga se proširila na 18.klubova tako da je Moslavina ostala,a u ligu su ušli još NK Vrbovec i NK Karlovac.